LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kjo nënë i rruan kokën vajzës në sy të të gjithëve dhe askush nuk po e paragjykon/ Ja çfarë bëri vajza

4 Tetor 2016, 14:20, Lifestyle CNA

Ata që e shohin në fillim mund ta paragjykojnë këtë nënë e cila po i rruan vajzës kokën në sy të të gjithëve. Edhe përse britmat e vajzes janë për të ardhur keq, nëna e saj e mori këtë vendim kur pa sjelljen e tmerrshme të të bijës.

Kjo e fundit filloi të tallej me minuta të tëra me një vajzë që kishte kancer dhe ishte pa flok. Atëherë e ëma vendosi ta bëjë të bijën të ?përjetojë? sado pak vuajtjen e asaj me kancer.

https://www.youtube.com/watch?v=K4VAFPkTwfo

Lajmet e fundit nga