LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MBRESELËNËSE/ Givenchy prezanton koleksionin e ri të veshjeve

3 Tetor 2016, 21:40, Lifestyle CNA

Marka e famshme Givenchy, ka prezantuar së fundmi në Paris, koleksionin pranveror 2017.

Sfilata me modelet më të njohura të momentit, u zhvillua nën tingujt muzikor dhe dritat e zbehta.

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga