LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

YJE & ILLUMINATI: Shenjat që bëjnë të famshmit për t`ju lajmëruar/ FOTO

3 Tetor 2016, 18:20, Lifestyle CNA

Nuk është më një sekret që shumë persona të famshëm janë pjesë e Illuminati. Disa prej tyre as që tentojnë ta fshehin por në koncertet që zhvillojnë, bejnë shenjën e piramidës ndërsa të tjerë mbulojnë njërin sy.

Rihanna njihet si Princesha Illuminati, ndërsa Beyonce dhe Jay Z si Mbreti dhe Mbretëresha!

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga