LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Brad Pitt në vështirësi/ Aktori qan dhe telefonon prindërit çdo ditë

3 Tetor 2016, 21:00, Lifestyle CNA

Brad Pitt po jeton ditë shumë të vështira. Burime pranë revistës Us Weekly, bëjnë me dije se aktori është në formë të keqe dhe ende nuk mund të besojë se si është transformuar jeta e tij.

Ai thotë: ?Brad është ende i tronditur për atë që ndodhi dhe qan çdo ditë. Ai është në formë të keqe por fëmijët janë gjëja e vetme që e mban gjallë. Brad telefonon çdo ditë prindërit, motrën e vëllain, miqtë e ngushtë si dhe menaxherin. ?

 

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga