LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/Pas grabitjes Kim Kardashian largohet nga Parisi

3 Tetor 2016, 19:50, Lifestyle CNA

Kim Kardashian pas grabitjes që i ndodhi mbrëmjen e djeshme nga disa persona të armatosur dhe të maskuar si policë, ka vendosur që të largohet nga Parisi me avionin e saj privat. Shoqërimi i saj për në aeroport ka ndodhur nën masa të shtuara sigurie./Citynews.al

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga