LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Zbuloni pjatat dietike me më pak se 5 përbërës

3 Tetor 2016, 19:40, Lifestyle CNA

Mos u ngutni të nisni menjëherë një dietë! Ndonjëherë është  rëndësishme të ruani balancën dhe të kujdeseni për atë që i futni trupit.

Këto janë disa nga pjatat dietike me më pak se pesë përbërës

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga