LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ky është momenti kur Kanye West meson se çfarë i ndodhi Kim/ Ja si e ndërpret koncertin

3 Tetor 2016, 18:40, Lifestyle CNA

Gjatë kohës që bashkëshortja e tij ndodhej një hap larg vdekjes, Kanye West po mbante një performance përpara qindra fansave. Rreperi, mësoi se Kim e kishin vjedhur dhe ndërpreu menjëherë koncertin me fjalët: Më falni, më falni! Kam një emergjencë familjare e duhet të largohem menjëherë!

https://www.youtube.com/watch?v=KxAmH7x_Yds

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga