LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian bashkohet me Kanye West/ Çifti fotografohen në aeroportin e New York

3 Tetor 2016, 20:00, Lifestyle CNA

Kim Kardashian më në fund është rikthyer në vendin e vetëm ku ndihet e sigurtë në Amerikë. Kim e rrethuar nga një skuadër e tërë sigurie, e shoqëruar nga bashkëshorti Kanye West dhe familja është fotografuar teksa mbërriti në aeroportin e New York.

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga