LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Ja zonjusha seksi e ditës së sotme

3 Tetor 2016, 20:10, Lifestyle CNA

Fernanda D’avila është shpallur si zonjusha ?sexy? e ditës së sotme nga ?Sport Illustrated?.  D’avila është një modele dhe prezantuese e cila ka si passion fitnessin. Nëse zgjedhja e ?Sport Illustrated? është e drejtë, këtë gjykojeni ju pas shikimit të këtyre fotove./Citynews.al

17:10 Lifestyle

Prindër gjeni

Interneti është ai që ditët e sotme vendos në lëvizje pothua...

Lajmet e fundit nga