LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Nuk do ta njihni Ben Affleck 12-vjeç

4 Tetor 2016, 11:00, Lifestyle CNA

Ben Affleck ja ka dedikuar gjithë jetën e tij aktrimit. Së fundmi kemi zbuluar disa seri të Voyage of Mimi, seri televizive për fëmijë, ku pjesë e tyre është dhe Affleck.

Ja si dukej ai 12-vjeç.

Lajmet e fundit nga