LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PUBLIKOHEN FOTOT/ Cameron Diaz na ka gënjyer gjatë gjithë kohës

4 Tetor 2016, 09:00, Lifestyle CNA

Cameron Diaz mesa duket nuk është treguar dhe aq e sinqertë me ne. Aktorja mendohet të ketë bërë gjithçka për show, sepse në të vërtetë edhe ajo është e pasigurtë me veten si gjithe femrat e tjera.

Në fotot e fundit Diaz shfaqet teksa del me bashkëshortin nga një klinikë kirurgjie plastike duke mbuluar fytyrën. Por ne intervistat që ka dhënë aktorja pohoi: Unë nuk kam asgjë kundër kirurgjisë plastike. Por vetë nuk do ta bëja më kurrë sepse jam penduar një herë. Jame  lumtur kështu si dukem dhe do të plakem  në mënyrë natyrale. Nuk e kam të nevojshme të rinohem me anë të bisturisë.

Lajmet e fundit nga