LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Rihanna vjen me një model ekstrem flokësh

4 Tetor 2016, 08:30, Lifestyle CNA

Rihanna ka vendosur që të ndryshoje 100% look. Këngëtarja nga Barbados ka zgjedhur një model të ri flokësh, me të cilin tërheq lehtësisht vëmendje kudo, dhe jo vetëm per faktin se është e famshme.

Lajmet e fundit nga