LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti i famshëm pornostar, shohin per herë të parë veten në filmat+18/ Reagimi është spekatakolar

4 Tetor 2016, 17:40, Lifestyle CNA

Jaclyn Taylor dhe Jessy Jones janë aktorë të filmave adult por pavarësisht asaj që kanë zgjedhur të bëjnë për të fejuar, asnjëherë nuk e kanë parë njëri-tjetrin ?në aksion?.

Lajmet e fundit nga