LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selena Gomez përfundom në klinikë rehabilitimi

4 Tetor 2016, 16:10, Lifestyle CNA

Selena Gomez është një nga yjet e muzikës pop por, është edhe shumë e njohur edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Justin Biber.  Selena gjatë muajit gusht anulloi një tur të saj, gjë që i zhgënjeu fansat por, këngëtarja tha se anullimi i këtij turi kishte të bënte me gjendjen e saj shëndetësore.

Sipas ?Radar online? anullimi i turit të këngëtares ka ardhur si pasojë e problemeve të saj emocionale që janë duke e çuar drejt depresionit. Burime të  ?Radar? kanë thënë se Gomez ndodhet në një klinikë rehabilitimi dhe do të qëndrojë aty për 60 ditë. Kjo klinikë është vetëm për femra dhe nuk është një nga vendet e njohura që të famshmit shkojnë për të hequr dorë nga përdorimi i drograve. Për më tepër burimi i ?Radar? konfirmon se rehabilitimi i yllit të popit nuk ka lidhje me substancat narkotike./Citynews.al

Lajmet e fundit nga