LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demi Lovato jep intervistë ‘diss’ për Taylor Swift

4 Tetor 2016, 15:40, Lifestyle CNA

Demi Lovato ka treguar fytyrën e vërtetë të Taylor Swift dhe skuadres së saj me mike të famshme. Në intervistën e fundit, këngëtarja akuzon Swift se ka gënjyer publikun duke e berë të besojnë në një imazh të pavërtetë që kanë krijuar për të.

Demi tregon:?Kënga Bad Blood më 2014, ishte e ditur që ishte një dedikim për Katy Perry dhe nuk mendoj se ajo eshtë rruga e duhur qe duhet të ndjek një person publik. Çdo ditë disa prej nesh po përpiqen të lënë një shembull pozitiv tek bota, që femrat duhet të bashkohen e të mos lejojnë askend të ndërhyjë mes tyre.?

Lajmet e fundit nga