LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shikoni mesazhin interesant që shkruhet në çantën e Beyonce

4 Tetor 2016, 16:40, Lifestyle CNA

Beyonce është fotografuar në prani të bashkëshortit superstar Jay Z, teksa të dy shijuan një takim mbrëmje. Këngetarja e veshur shik dhe me përmasa ideale, bëri të gjithë të buzëqeshin me mesazhin që shkruhet në çantën e saj: Unë puth më mirë se gatuaj.

Lajmet e fundit nga