LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e Johnny Depp pozon në mënyrë të pabesueshme në tapetin e kuq

4 Tetor 2016, 16:20, Lifestyle CNA

Lily-Rose, vajza e aktorit Johnny Depp, tashmë një modele dhe aktore ka pozuar në mënyrë te pabesueshme në tapetin e kuq, çka na bind edhe më shumë se në një të ardhme të afërt, ajo do të jetë një nga modelet më të suksesshme.

Lily-Rose, ka pozuar në tapetin e kuq të Paris, në te cilin ndodhej për të ndjekur nga afër koleksionin e ri të Chanel.

Lajmet e fundit nga