“Më kapi prej flokësh dhe…”/ E reja nga Librazhdi rrëfen dhunën, pasi u kap në krevat me të dashurin

30 Maj 2022, 12:45, Sociale CNA
“Më kapi prej flokësh dhe…”/ E reja nga Librazhdi
Foto ilustruese

Pak ditë më parë një video u bë virale, ku një vajzë u kap mat nga familjarët e bashkëshortit në krervat me të dashurin.

Pas kësaj, e reja në një intervistë për emisionin "Me zemër të Hapur" ka rrëfyer dhunën që kanë ushtruar familjarët e bashkëshortit.

Ajo shprehet se është dhunuar nga vjehrri, vjehrra, e cila e ka kapur për flokësh, duke thënë se ka edhe të nxira në të gjithë trupin.

Pak nga biseda në studio

Atë natë je dhunuar?

Po vjehrri, vjehrra. Më kapi vjehrra prej flokësh, gjyshi. Të gjithë. Janë kunati, komshinjtë… të gjithë.

Kush e filmoi këtë episod?

Kunati. Djali i vogël! Ai jeton me prindërit.

Lajmet e fundit nga