Flet 20-vjeçarja që u kap mat me të dashurin/ Paralajmëron vjehrrin dhe vjehrrën

30 Maj 2022, 14:00, Sociale CNA
Flet 20-vjeçarja që u kap mat me të dashurin/ Paralajmëron
Pamje e shkëputur nga videoja virale

Sot në emisionin “Me zemër të hapur” janë përballur drejtpërdrejtë e reja nga Librazhdi dhe vjehrra e saj, pas videos virale, ku 20-vjeçarja u kap në krevat me të dashurin nga familjarët e bashkëshortit.

20-vjeçarja u ka bërë thirrje mediave që t'i fshijnë videot, ndërsa shton se do të denocojë për dhunën vjehrrën dhe vjehrrin.

Kam diçka… duhet të fshihen videot. Do të bëj denoncim për ata njerëz. Vjehrrën, vjehrrin të gjithë”, tha vajza.

Ndër të tjera, e reja ka treguar se është dhunuar nga familjarët e bashkëshortit. Ajo u shpreh se bashkëshorti prej kohësh jetonte jashtë shtetit dhe familjarët e tij e trajtonin si shërbëtore. 

Lajmet e fundit nga