LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Grida Duma, ekspertja e këmbëve

6 Korrik 2022, 10:27, Satire Politike CNA

Video/ Grida Duma, ekspertja e këmbëve

Nuk do ta besoni, por është e vërtetë. Në videon më poshtë, do të shikoni deputeten Grida Duma, në një version që se paskemi parë as menduar ndonjëherë.

Ashtu sikurse shikohet edhe në videon më poshtë, tashmë Grida Duma pas “shkëlqimit” në politikë, i ka hyrë një tjetër rruge, atë të “pedagoges”.

Por, ju do të mendoni çfarë ju mëson studentëve Grida Duma?

As më pak e as më shumë, por se si t'i mbajnë këmbët të mbyllura.

Në video shikohet Grida Duma, që mëson vajzat se si të mbajnë këmbët e mbyllura, në varësi të asaj çfarë kanë veshur.

Në një sallë luksi, ku ka të paktën dy kamera që e filmojnë në çdo pozicion, Grida Duma tashmë tregon se është eksperte e këmbëve dhe jo vetëm. Jep edhe leksione.

Tashmë me sa duket Grida Duma ka lënë pas “hijet” e skandaleve të saj, që nga borxhet, lidhja me Artan Santon, “dorëzimi” në zyrën e Saimir Tahirit, e deri te video-skandali erotik në parlament. Ku një personazh me inicialet G.D. shkëmbente biseda perverse me deputetin Ervin Salianji.

Ky personi G.D., më pas u identifikua në media si Grida Duma, edhe pse kjo e fundit ka tentuar ta kalojë në heshtje.

Por, pas leksioneve për mbajtjen e këmbëve, pritet që G.D-ja, të japë leksione edhe për bisedat perverse. Por, kjo mbetet për t’u parë në vijim.

Tashmë është e sigurtë rruga e suksesit, me një eksperte të këmbëve, si Grida Duma./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga