LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama ‘u mbyll dyert’ partive politike/ Në zgjedhje, vetëm me qytetarët

10 Nëntor 2022, 22:07, Politikë CNA
Rama ‘u mbyll dyert’ partive politike/ Në zgjedhje, vetëm
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e sotme nga qytetarët nëse do të ketë koalicione në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Rama “u mbylli” dyert partive politike, teksa konfirmoi se nuk do të ketë koalicione dhe se në zgjedhje do të shkojë vetëm me qytetarët.

“Koalicion? Me qytetarët, po”, deklaroi prerë kreu i qeverisë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga