LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama zbardh detaje nga mbledhja e kryesisë së PS-së/ Folëm për projeksionin e vitit të ardhshëm

10 Nëntor 2022, 21:24, Politikë CNA
Rama zbardh detaje nga mbledhja e kryesisë së PS-së/ Folëm
Kryeministri Edi Rama

Vetëm pak minuta më parë ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste.

Në një prononcim për mediat, kryeministri Edi Rama ka zbuluar detaje nga ky takim.

Rama bëri të ditur se me kryesinë bisedoi për ecurinë e dialogut me drejtuesit e qarqeve dhe projeksionin për vitin e ardhshëm. 

“Kemi bërë një diskutim lidhur me ecurinë e këtij dialogu që nuk zhvillohet vetëm kur shkoj unë, por në vazhdim me drejtuesit e qarqeve. Natyrisht që kemi folur edhe për projeksionin e vitit të ardhshëm ku një moment shumë i rëndësishëm janë zgjedhjet vendore”, u shpreh ai./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga