Protestë më 7 korrik/ Këlliçi, thirrje qytetarëve: Të gjithë në shesh!

22 Qershor 2022, 22:21, Politikë CNA
Protestë më 7 korrik/ Këlliçi, thirrje qytetarëve:
Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Belind Këlliçi

Deputeti dhe anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka bërë një thirrje për të gjithë shqiptarët që të marrin pjesë në protestën kombëtare të opozitës, që do të mbahet më 7 korrik, në Tiranë.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Këlliçi deklaron se duhet të shpëtojmë Shqipërinë nga rrëzimi përfundimtar.

Thirrje Jug Veri për t'u ngritur në protestë kombëtare!

Të shpëtojmë Shqipërinë nga rrëzimi përfundimtar!

Në shesh! Të gjithë në shesh!”, shkruan deputeti./ B.A. – CNA.al

Protestë më 7 korrik/ Këlliçi, thirrje qytetarëve:

Lajmet e fundit nga