LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Basha merr valixhet dhe “arratiset” nga Shqipëria

22 Qershor 2022, 22:00, Politikë CNA
Video- Basha merr valixhet dhe “arratiset” nga Shqipëria

Lulzim Basha, që pas dorëheqjes së vonuar si kryetar i PD-së, ra në “gjumë letargjik” dhe zgjohej vetëm për ndonjë datë të caktuar me postime në "Facebook" apo takime të fshehta me një grup njerëzish.

Udhëtimet e tij kanë qenë të shpeshta, ndërsa së fundmi ai është parë në Gjermani.

Basha, së bashku me bashkëshorten e tij Aurela, kanë marrë valixhet dhe janë “arratisur” nga Shqipëria.

Në një video të siguruar nga CNA.al ata janë parë në aeroportin e Shtutgartit, ndërsa nuk dihet nëse ky shtet do të jetë ndalesa e tyre apo Gjermania është një tranzit për të fluturuar në ndonjë vend tjetër./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga