LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali me regjistrat e pronave/ Berisha: Artan Lame po vjedh qytetarët

3 Korrik 2022, 21:09, Politikë CNA
Skandali me regjistrat e pronave/ Berisha: Artan Lame po vjedh qytetarët
Sali Berisha

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka deklaruar se Artan Lame dhe Edi Rama po vjedhin pronat e qytetarëve. Ai ka sjellë në kujtesë skandalin me regjistrin e pronave, ku qindra faqe janë zhdukur. Për këtë arsye, ai u ka bërë sërish thirrje shqiptarëve që të marrin pjesë në protestën e 7 korrikut.

Kreu i Kadastrës, kreu i hajdutërisë, Artan Lame, së bashku me Edi Ramën dhe qeveritaret e tij zhdukin regjistrat e pronave për ti vjedhur ato. U bëj thirrje të gjithë qytetarëve, të ngrihemi me të gjithë fuqitë tona, kundër këtij regjimi, i cili po vjedh çdo ditë pronat e shqiptarëve dhe Shqipërinë!”, shkruan Berisha./CNA.al

 

Skandali me regjistrat e pronave/ Berisha: Artan Lame po vjedh qytetarët

Lajmet e fundit nga