LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Riedukimi” i gazetarit/ Paloka: Ramës i mungon etika në gjithë qenien e tij

3 Korrik 2022, 18:48, Politikë CNA
“Riedukimi” i gazetarit/ Paloka: Ramës i mungon etika në
Edi Paloka

Vendimi i kryeministrit Rama për të pezulluar nga pjesëmarrja e konferencave për shtyp të qeverisë, gazetarin Muka, me argumentin se i mungon etika, ka sjellë edhe reagimin e deputetit të Partisë Demokratike, Edi Paloka, i cili akuzon kryeministrin se i mungon etika në gjithë qenien e tij.

Në një postim në "Facebook", Paloka shprehet se: “Nëse ka një personazh që e tregon mungesën e etikës me gjithë qenien e tij, është pikërisht Edvin Rama. Ky tani qenka shqetësuar gjoja nga mungesa e etikës në media…!!!

Në fakt thjesht nuk i pëlqen kur gazetarët e zgjuar dhe me guxim profesional e lënë si bajgë të zgërlaqur përpara gjithë opinionit”./CNA.al

“Riedukimi” i gazetarit/ Paloka: Ramës i mungon etika në

Lajmet e fundit nga