LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Korça braktis Metën/ Iliri në dimrin e vetmisë së madhe

24 Nëntor 2022, 18:38, Politikë CNA
Korça braktis Metën/ Iliri në dimrin e vetmisë së
Ish-presidenti Ilir Meta në takimin në Korçë

Ish-presidenti Ilir Meta ka shkuar në Korçë me Partinë e tij të Lirisë, por duket se ish-LSI-ja në Korçë është rronitur.

Ilir Meta shfaqet totalisht i braktisur, në një sallë me më pak se 150 vetë, për të cilën për ta mbushur ka marrë njerëz nga Devolli dhe Pogradeci.

Mesa duket Meta po kalon dimrin e vetmisë së madhe i braktisur nga qytetarët dhe Korça di ta vejë mirë vulën sa i vlen lëkura Ilir Metës dhe partisë së tij të lekëve./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga