LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

CNA sjell rezultatin live nga zgjedhjet në Kukës

25 Shtator 2023, 05:14, Politikë CNA

CNA sjell rezultatin live nga zgjedhjet në KukësKëtu mund të merrni informacionin e përditesuar në kohë reale nga KQZ, në lidhje me zgjedhjet për kryebashkiak në Bashkinë e Kukësit qe u zvilluan ditën e dielë.

Sipas të dhënave zyrtare jane numëruar gati gjysmat e kutive dhe udhëheq kandidati socialist Albert Halilaj.

Për rezultatet direkt kliko këtu: 

https://iemis.kqz.gov.al/results2023_kukes/

 

CNA TV mund ta ndiqni live ketu:

https://www.cna.al/live

Lajmet e fundit nga