LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

13 qendra votimi të numëruara, rezultatet në Kukës

25 Shtator 2023, 01:25, Politikë CNA

13 qendra votimi të numëruara, rezultatet në KukësAlbert Halilaj i Partisë Socialiste ka marrë 1601 vota, ndërsa Emri Vata i "Bashkë Fitojmë"  1086 vota

 

Kandidati i Partisë Socialiste ka marrë 57% të votave, ndërsa kandidati i koalicionit "Bashkë Fitojmë" ka marrë 43 %

 

Në total janë 74 qendra votimi. Ka përfunduar numërimi në tetë prej tyre dhe kryeson kandidati i Partisë Socialiste, Albert Halilaj

Lajmet e fundit nga