LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

30 qendra votimi të numëruara, rezultatet në Kukës

25 Shtator 2023, 05:05, Politikë CNA
30 qendra votimi të numëruara, rezultatet në Kukës

Albert Halilaj i Partisë Socialiste ka marrë 4404 vota, ndërsa Emri Vata i "Bashkë Fitojmë"  2927 vota

 

Kandidati i Partisë Socialiste ka marrë 60.07 % të votave, ndërsa kandidati i koalicionit "Bashkë Fitojmë" ka marrë 39.93%

 

Në total janë 74 qendra votimi. Ka përfunduar numërimi në 30 prej tyre dhe kryeson kandidati i Partisë Socialiste, Albert Halilaj

Lajmet e fundit nga