LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A është “zhdukur” Basha nga politika?/ Lutfi Dervishi zbardh prapaskenat e qëndrimit të tij në “hije”

12 Korrik 2022, 20:46, Politikë CNA
A është “zhdukur” Basha nga politika?/ Lutfi Dervishi
Analisti, Lufti Dervishi

Që pas shkarkimit të tij, daljet e Lulzim Bashës në media apo pjesëmarrja e tij në skenën politike ka qenë e paktë, për të mos thënë e papërfillshme.

Por çfarë fshihet pas “zhdukjes” së tij? Analisti Lufti Dervishi, i ftuar në emisionin “Debat” në "A2CNN", është shprehur se sipas tij Lulzim Basha ka një axhendë dhe po punon për rikthimin e tij.

“Ka axhendë. Ai pret kohën e tij dhe punon për një rikthim. Nuk e di sa shanse ka dhe sa kohë i kushton kësaj axhende, por nuk besoj se është i shkëputur”, ka deklaruar analisti./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga