LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zëdhënësja e PD-së: Ja ndryshimi i madh mes Berishës dhe Bashës

12 Korrik 2022, 17:43, Politikë CNA

Zëdhënësja e PD-së: Ja ndryshimi i madh mes Berishës

Zëdhënësja e PD-së, Floriana Garo, ka treguar ndryshimin e madh mes periudhës që ka punuar krah Lulzim Bashës dhe kohës që ka punuar me Berishën.

Garo është shprehur se ndonëse ka punuar për pak kohë me Bashën, ajo që ka konstatuar nga ajo periudhë është se Basha punonte me rrethin e tij, me dy-tre veta dhe nuk kishte asnjë transparencë.

Ndryshe ka ndodhur me Berishën, ku thekson se ka bashkëpunim dhe transparencë në çdo gjë.

“Mund të them se me zotin Basha kam punuar shumë pak. Nuk kam pasur një raport pune. Bëheshin gjëra të mbyllura, Basha i bënte gjërat me rrethin e tij me dy-tre veta. Nuk bëheshin gjërat e hapura.

Ndërsa me Berishën kam vënë re një transparencë që ka munguar shumë gjatë kohës që kam punuar me zotin Basha”, tha Garo./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga