LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Zvarritet duke pirë ujë si qen/ Maddona shokon ndjekësit: Je bërë e turpshme, ishe ikonë

12 Nëntor 2022, 20:12, Lifestyle CNA
Video- Zvarritet duke pirë ujë si qen/ Maddona shokon ndjekësit:
Madonna

Ylli i popit me famë botërore, Madonna, i ka shtuar një të re postimeve të saj të mrekullueshme në rrjetet sociale.

Madonna, e cila ka bërë namin me fotot dhe videot “të çuditshme” që ka postuar në "Instagram" së fundmi, ka shpërndarë pamjet e saj duke pirë ujë nga tasi i ushqimit duke u shtirur këtë herë si qen.

Pamjet në fjalë kanë qenë pjesë e videos së "Instagram Reel" që ylli i njohur ka shpërndarë dje (10 nëntor).

E veshur me një pulovër jeshile neoni, çorape rrjetë dhe çizme të gjata, Madonna u pa fillimisht me një motoçikletë në foto, më pas pozoi për poza të ndryshme erotike me një kanaçe mustardë dhe salcë të nxehtë.

Në pamjet në fund të videos, Madonna shihet duke pirë ujë nga një tas me ushqim për kafshët shtëpiake. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Pas kësaj, Madonna ka bërë një sërë postimesh që ndjekësit e saj i kanë gjetur “të çuditshme” dhe “të turpshme”.

Fansat kanë lënë komente të ashpra edhe për videon e fundit të yllit të njohur të estradës.

Dikush shkroi: "Po bëhet gjithnjë e më e turpshme. Nuk është e lehtë të jesh më fansi yt. Ti ishe një ikonë".

Një tjetër përdori deklaratat e mëposhtme në komente:

Asnjë nga këto nuk është "provokuese" apo "ndryshe". Keni humbur ndikimin tuaj. Dikur ishit përtej lojës. Ju e keni krijuar lojën. E gjithë kjo duket si përpjekjet tuaja të dëshpëruara për të qëndruar të rinj. Kjo ishte gjëja e fundit që të gjithë do të prisnim nga Madonna.
Një tjetër fanse e yllit të famshëm iu përgjigj: "A je këtu përsëri? Çfarë është kjo? Është shumë e trishtueshme të shoh ty duke prishur stilin ikonik të Madonna-s... Unë nuk mund ta pranoj këtë stil trash. Pa klas... Asnjë elegancë. ."

Madonna së fundmi kishte marrë komente se kishte ekzagjeruar operacionet plastike.

Kirurgët plastikë duke folur për Page Six deklaruan gjithashtu se operacionet plastike të yllit të famshëm të popit "e humbën fundin"./CNA.al

Lajmet e fundit nga