LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Publikoi foton "topless" dhe e "mbytën" me kritika/ Megan Fox, e ashpër me ndjekësit

12 Nëntor 2022, 19:52, Lifestyle CNA
Publikoi foton "topless" dhe e "mbytën" me kritika/
Megan Fox

Aktorja e njohur Megan Fox i është përgjigjur ashpër një komenti në foton e saj "topless".

Dje (11 nëntor) Fox ndau foto të kostumeve të tyre të Halloween-it me të fejuarën e saj muzikantin Machine Gun Kelly (MGK) të maskuar si kukudhë.

Në përshkrimin e fotove, aktorja e njohur i është referuar kërkimit të këngëtarit Grimes për një mjek që ka bërë veshë kukudhi muajt e fundit dhe ka shkruar:

"Unë jam duke e konsideruar seriozisht operacionin e veshit të kukudhit. Grimes, më njofto nëse e gjen një të tillë."- tha ajo.

Duke ndarë një sërë fotosh, duke përfshirë poza "topless", ku mbulon gjoksin me duar, Fox u ka treguar ndjekësve fazën e përgatitjes së kostumit.

Në një tjetër foto të Fox-it dhe MGK-së të realizuar nga qafa, dallohej mjegullt tatuazhi i aktores së njohur në zonën e bikinit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Një përdorues që e ngatërroi këtë tatuazh me qime komentoi: "Ai ka kaq shumë para, por nuk mund të blinte një brisk. Megan Fox nuk është më në listën time."

Fox, iu përgjigj këtij komenti, shkroi:

"E ke fjalën për tatuazhin tim? Sido që të jetë, u dëshpërova që nuk isha në listën tuaj. Shpresoja se do të më bësh gruan tënde."

Një nga përdoruesit që mbështeti Fox në komente tha: "Sikur Megan Fox-it i interesonte të ishte në listën tuaj. Ajo është një mbretëreshë. Kthehu në jetën reale."

Një tjetër komentoi për të njëjtin koment, "Meqë ra fjala, është 2022. Kujt i intereson nëse do që vagina e saj të jetë me qime! Por është e qartë që është një tatuazh, por ju e keni shkelur!" u përgjigj ai.

Dy kostume të tjera të Halloween-it të veshur nga çifti Fox dhe MGK këtë vit morën reagime të forta.

E veshur si prift me kostumin e parë me një temë fetish seksuale, MGK kishte veshur çorape rrjete dhe i jepte ushqim Foksit, i cili ishte gjunjëzuar para tij .

Çifti i famshëm zgjodhi të vishej si dyshja e bujshme e viteve 1990 Pamela Anderson dhe Tommy Lee për kostumet e tyre të tjera.

Videoja, në të cilën MGK nuhati një pluhur të bardhë që Fox e derdhi mbi gjoksin e saj, mori kritika se ishte "një shembull i keq". MGK më pas e fshiu videon, e cila mori një reagim të fortë./CNA.al

Lajmet e fundit nga