LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Era Istrefi, "diss" Dafina Zeqirit me këngë të vjedhur/ Fansat e nxjerrin zbuluar

12 Nëntor 2022, 18:48, Lifestyle CNA
Video- Era Istrefi, "diss" Dafina Zeqirit me këngë të
Dafina Zeqiri Era Istrefi

Prej kohësh Era Istrefi dhe Dafina Zeqiri kanë “thumbuar” njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Së fundmi Era Istrefi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, në bashkëpunim me reperin Buta me titull “5AM”.

Mes rreshtash duket se ajo i ka bërë një “diss” Dafinës.

E bëhet fjalë për këto vargje nga kënga:

“kudo që shkoj më ndjekin,
çka do që bëj e vjedhin,
muzikën dhe swagi-n”

Por menjëherë pas publikimit të këngës, ndjekësit kanë vënë re se në fakt vija melodike e këngës është e vjedhur nga një këngë turke e nuk kanë hezituar për t’ia thënë Erës në komente.

Bëhet fjalë për këngën nga artistja turke Alizade, me titull “Beynimi Siktin”.

Ndiqni videon ku fansat kanë nxjerrë zbuluar Era Istrefin.

Lajmet e fundit nga