LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora dhe Donaldi do të bëjnë një film bashkë?/ Ja si përgjigjet moderatorja

12 Nëntor 2022, 20:07, Lifestyle CNA

Bora dhe Donaldi do të bëjnë një film bashkë?/ Ja si

Prej disa ditësh po përflitet se çifti Bora-Donald do të jenë pjesë e një filmi së bashku.

Sipas raportimeve të mediave rozë, thuhet se ky film do të jetë një serial komedi.

Por si përgjigjet vetë moderatorja për këtë?

E pyetur nga ndjekësit nëse është e vërtetë që ajo dhe Donaldi do të bëjnë një film, Bora nuk e mohoi këtë siç bëri me lajmin e shtatzënisë, por zgjodhi t'u drejtonte njerëzve një pyetje.

“Sa shumë pyetje për këtë. Po ju pyes njëherë… a do të donit të na shikonit në një film bashkë”- shkruan Bora.

Bora dhe Donaldi do të bëjnë një film bashkë?/ Ja si

Me sa duket moderatorja ka lënë të kuptohet se dyshja po “zien” diçka dhe se nuk e mohoi lajmin për këtë projekt që pritet nga dy të dashuruarit./CNA.al

Lajmet e fundit nga