LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tregon më së miri format shpërthyese/ 5 veshjet më ekstravagante të Olta Gixharit

4 Dhjetor 2023, 19:05, Lifestyle CNA
Tregon më së miri format shpërthyese/ 5 veshjet më
Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Ajo së fundi është bërë pjesë e jurisë së “Dancing With The Stars Albiana” ku është gjithnjë në qendër të vëmendjes për debatet e shumta që krijon me konkurentët.

Por gjithashtu Olta di si të tërheqë vëmendje dhe të komentohet edhe për veshjet e saj për të cilat kujdeset që të tregojnë format e saj shpërthyese .

Ne kemi përzgjedhur 5 veshjet me të cilat Olta Gixhari është shfaqur më seksi dhe ekstravangte se kurrë. Ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga