LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT e nxehta/ 3 top velinat shqiptare që çmendën shqiptarët  

4 Dhjetor 2023, 17:13, Lifestyle CNA
FOTOT e nxehta/ 3 top velinat shqiptare që çmendën
Rashel Kolaneci

Tre velinat më të komentuara dhe të njohura të ekranit shqiptar dhe që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut janë Kejvina Kthella, Rashel Kolaneci dhe Alesia Bami.

Tre vajzat u bënë të njohura për publikun me hiret e tyre si dhe fotot tejet provokuese në rrjetet sociale.

Kejvina Kthella, Alesia Bami dhe Rashel Kolaneci janë tre velinat që edhe pas përfundimit të rrugëtimit të tyre kanë ditur të ruajnë famën e tyre.

Kejvina tashmë është një modele shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe bëri shumë zhurmë me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, ndërsa Alesia Bami vijoi përpara me karrierën e saj duke u shfaqur si moderatore.

Për më tepër ndiqni fotot me të nxehta të tre velinave në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga