Si rrallëherë më parë/ Drini Zeqo rrëfehet për lidhjen: Nuk jam xheloz

1 Gusht 2022, 23:03, Lifestyle CNA
Si rrallëherë më parë/ Drini Zeqo rrëfehet për
Gazetari Drini Zeqo

Si rrallëherë më parë, gazetari Drini Zeqo ka folur për jetën e tij private.

Ai është ngacmuar nga moderatorja Ori Nebiaj, e cila e ka pyetur se kur do të martohet.

Gazetari u shpreh duke qeshur për “Pushime On Top” se mamaja e tij “ka hequr dorë” dhe nuk e pyet më ndonëse ka akoma persona që ia bëjnë këtë pyetje.

“Më thonë nga dy-tri herë në ditë. Vetëm se tani jemi në këtë fazën që edhe lodhen se thonë dhe nuk marrin përgjigje. Mami nuk thotë, disa komshie më thonë”, tha ai, teksa pranoi se është në një lidhje dhe se partnerja e tij nuk dëshiron të bëhet pjesë e botës së medias.

“Jashtë botës së medias. Boll jam unë në media. Nuk jam xheloz sepse jam i sigurt te vetja. Nuk jam natyrë xheloze sepse ndihem mirë me veten”, theksoi ai.

Kujtojmë se Drini Zeqo nuk ka pranuar asnjëherë se është në një lidhje, edhe pse është fotografuar disa herë në praninë e një vajze./ B.A – CNA.al

Lajmet e fundit nga