LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas skenave të xhelozisë/ Kiara nervozohet me Luizin: Të dukem gjë si shtyllë

9 Shkurt 2023, 13:30, Lifestyle CNA

Pas skenave të xhelozisë/ Kiara nervozohet me Luizin: Të dukem

Dita e sotme ka nisur me një zënkë mes çiftit Luiz dhe Kiara.

Kiara është mërzitur pasi Luizi nuk e ka përshëndetur në mëngjes duke e injoruar.

Më pas moderatorja i është drejtuar këngëtarit duke i thënë se nuk mund të merret me luhatjet e tij.

Mos të dukem gjë ndonjë hije apo shtyllë, që kalon dhe nuk thua mirëmëngjes. Je në terezi apo bën interesantin kot. Po ik o Luiz.

Ky është problematik në maksimum. Një ditë vjen të flet, disa ditë kalon puth te krevati. Po ik ore se nuk merrem me luhatjet e tua” është shprehur Kiara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga