LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dea Mishel-Tea “kokë më kokë”/ Thashetheme për Kiarën: I janë errur sytë

9 Shkurt 2023, 10:21, Lifestyle CNA
Dea Mishel-Tea “kokë më kokë”/ Thashetheme për
Dea Mishel dhe Tea Trifoni

Dea Mishel dhe Tea Trifoni , dy prej banoreve të noiminuara të kësaj jave, janë ulur kokë më kokë për të bërë thashetheme për moderatoren Kiara Tito.

Tea i ka treguar Deas, një bisedë që ka bërë me Kiarën, e cila i zbuloi arsyen pse e nominoi duke thënë se e kishin bezdisur manipulimet që ajo kishte bërë ndaj saj në lidhje me Luizin.

Sipas Teas kjo po ndodh se Kiarës i janë errur sytë nga dashuria për Luizin.

“Më tha që e kam bezdisur me këtë trekëndëshin. Nuk e kundërshtova. Po ca ti thuash një personi që thotë ashtu i janë errur sytë. Arsyeja pse më nominoi ishte se mendonte që unë isha në grupin e Oltës”, është shprehur Tea./ CNA.al

Lajmet e fundit nga