LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Personazhi më antipatik i momentit/ Si e ndryshuan operacionet Olta Gixharin

7 Shkurt 2023, 12:49, Lifestyle CNA

Foto-Personazhi më antipatik i momentit/ Si e ndryshuan operacionet Olta

Aktorja Olta Gixhari pas hyrjes në Big Brodher Vip Albania është rikthyer në një ndër personazhet më të komentuara.

Në rrjetet sociale, ajo komentohet si një nga personazhet më antipatike, për shkak të disa deklaratave të saj, duke bërë kështu që pamja të mos përputhet me përmbajtjen.

E kur jemi tek pamja, Olta Gixhari ka një ndryshim të madh me disa vite me parë.

Operacionet plastike e kanë ndryshuar pamjen e saj të dikurshme.

Ndryshimi vihet re dhe në fotot e realizuara në Kosovë nga fotografi Avni Selmani, të cilat po i sjellim më poshtë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga