LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbulohen emrat e tre banorëve që do futen sonte në Big Brodher Vip

7 Shkurt 2023, 11:16, Lifestyle CNA

Zbulohen emrat e tre banorëve që do futen sonte në Big Brodher

Ujërat në Big Brodher Vip Albania pritet të trazohen sonte nga tre hyrje të reja.

CNA.al ka mësuar se tre banorët qe do futen brenda në Big Brothër janë Kejsi Medini, vajza e Sabianit,  Tan Brahimi  aktori i humorit shkodran si dhe Bledi Mane, gazetari kontravers.

Të afërm të Bledi Manes kanë thënë për CNA.al se Mane do të shkaktojë tërmet në Big Brodher.

Në shënjestër do të Manes do të jenë Olta dhe Luizi .

E para që pritet të hyjë sonte në shtëpi është Kejsi, pas saj aktori i humorit, Tan Ibrahimi dhe në fund gazetari Bledi Mane./CNA.al

Lajmet e fundit nga