LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Momenti i çuditshëm në Sanremo/ Këngëtari shkatërron skenën

8 Shkurt 2023, 16:02, Lifestyle CNA
Momenti i çuditshëm në Sanremo/ Këngëtari
Foto ilustruese

Një natë më parë është zhvilluar nata e parë e festivalit të Sanremos.

Momenti që ka tërheuqr vëmendjen e të gjithëve ka qenë shkatërrimi i skenës nga një prej performuesit.

Bëhet fjalë për këngëtarin Blanco. Këngëtari nuk ka arritur të dëgjojë zërin në kufje dhe si pasoja ka shkatërruar skenën, duke hedhur dhe shkelur lulet.

Ky gjest është komenutar shumë gjatë në rrjetet sociale dhe mediat e huaja, ku shumë prej njerëzve kanë menduar se ishtenjë performancë por e vërteta ka qenë krejtësisht ndryshe./ CNA.al

Lajmet e fundit nga