LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kiara Tito “hakmerret” ndaj Dea Mishel, Olta Gixharit dhe Teas/ I dërgon të treja në nominim

8 Shkurt 2023, 11:57, Lifestyle CNA
Kiara Tito “hakmerret” ndaj Dea Mishel, Olta Gixharit dhe Teas/ I
Foto ilustruese

Spektakli i mbrëmjes së kaluar të Big Brother Vip, ka qenë i mbushur plot surpriza .

Kiara Tito hapi Kutinë e Pandorës, ku brenda saj ndodhej një udhëtim çift në Maldive si dhe të drejtën për të dërguar tre persona në nominim.

Për Kiarën nuk ishte aspak e vështirë, pasi e kishte mjaft të qartë se kë od të dërgonte në përballje këtë të shtunë.

Ajo ka nominuar Dea Mishelin, Tea Trifonin dhe Olta Gixharin.

Ky vendim në fakt ishte një hakmarrje për veprimin e bërë herën e shkuar nga Dea Mishel, e cila dërgoi në televotim Efin , Luizin dhe Kiarën.

Në përballje me çiftin, Efi ishte ajo që humbi mundësinë për të vijuar garën në BBV./ CNA.al

Lajmet e fundit nga