LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina i dërgon dron në “Big Brother VIP” Luizit?/ Motra e modeles i vë “vulën” gjithçkaje

7 Shkurt 2023, 21:19, Lifestyle CNA
Kejvina i dërgon dron në “Big Brother VIP” Luizit?/ Motra
Kejvina Kthella dhe Luiz Ejlli

Unë të dua dhe ti e di”, e shkruar në italisht, ishte ajo çka transmetohej në dronin e dërguar sot në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Në dron po ashtu është fotoja e Kejvina Kthellës dhe Luiz Ejllit, dyshe e cila kishte mjaft përplasje gjatë spektaklit dhe qëndrimit të modeles në shtëpi.

Droni është dërguar nga modelja, dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë motra e modeles Dorisa Kthella në rrjetet sociale.

Fluturimi i parë arriti me sukses”, ka shkruar ajo krahas imazhit të dronit./ CNA.al

Kejvina i dërgon dron në “Big Brother VIP” Luizit?/ Motra

Lajmet e fundit nga