LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E nxehtë si Era Istrefi/ Këngëtarja "ngre temperaturat" në rrjet me pozat me bikini

9 Shkurt 2023, 10:10, Lifestyle CNA
E nxehtë si Era Istrefi/ Këngëtarja "ngre temperaturat"
Era Istrefi, këngëtare

Këngëtarja Era Istrefi njihet si një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar.

Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka zbuluar se po pushon në vende ekzotike, nga ku nuk mungojnë as fotot seksi.

Era ka pozuar me bikini duke treguar format e saj perfekte dhe duke çmendur kështu ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni fotot e këngëtares që nuk kanë nevojë për koment./ CNA.al

E nxehtë si Era Istrefi/ Këngëtarja "ngre temperaturat"

E nxehtë si Era Istrefi/ Këngëtarja "ngre temperaturat"

Lajmet e fundit nga