LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Linja perfekte dhe tipare engjëllore/ Modelja 19-vjeçare, nuk i lë vend imagjinates

8 Shkurt 2023, 18:11, Lifestyle CNA

Foto - Linja perfekte dhe tipare engjëllore/ Modelja 19-vjeçare, nuk

Eden Polani është 19-vjeçarja e cila së fundmi është aluduar për një lidhje me aktorin e mirënjohur dhe të famshëm në të gjithë botën Leonardo di Caprio.

Së fundmi thuhet se modelja ka fshirë llogarinë e saj në rrjete sociale për shak të thashethemeve dhe fotove të publikuara ku ajo shfaqet me Di Caprion në Los Angeles.

Duke parë fotot e 19-vjeçsares kuptojmë edhe pse ajo mund të ketë tërhequr vëmendjen e Leonardo Di Caprios.

Me flokë të kuqe, trup të gjatë e të hollë, me lëkurë të bardhë dhe sytë ngjyrë të kaltër, Polani nuk i lë vend imagjinatës.

Më poshte ju sjellim fotot provokuese që do ju lënë pa mend të yllit 19-vjeçar./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga