LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bebe Rexha konfirmon ndarjen/ Publikon mesazhet me ish të dashurin

31 Korrik 2023, 20:43, Lifestyle CNA

Bebe Rexha konfirmon ndarjen/ Publikon mesazhet me ish të dashurin

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshorti i saj, Keyan Safyarion, pas 3 vitesh lidhjeje.

Këngëtarja e konfirmoi ndarjen gjatë një koncerti duke u shprehur se: “Sapo kalova një ndarje, ndaj mund të jem pak e ndjeshme dhe ju duhet të më ndihmoni”.

Sipas mediave të huaja arsyeja e ndarjes mund të jenë komentet e Keyan për peshën e saj.

Ajo publikoi në rrjetet sociale disa mesazhe ku ish-partneri e kritikonte.

“Hej, unë s’të kam thënë kurrë që s’je e bukur dhe që nuk të dua. Në fakt, thashë sa e bukur je dhe sa shumë të dua. Por, gjithnjë të kam thënë që do të jem i sinqertë me ty dhe fytyra jote ka ndryshuar (për shkak të kilogramëve të shtuar. Ti shtove 15 kg dhe sigurisht, more peshë dhe fytyra të ndryshoi. Duhet të shtirem sikur kjo s’ka ndodhur dhe është okay?”, shkruante ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga