LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbana Osmani vesh trikon e Eduart Grishajt/ Komenti epik i regjisorit

9 Shkurt 2023, 14:37, Lifestyle CNA
Arbana Osmani vesh trikon e Eduart Grishajt/ Komenti epik i regjisorit
Arbana Osmani, moderatore

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit mendimin e saj për tema të ndryshme apo edhe momente gazmore nga përditshmëria e saj.

Së fundi, moderatorja ka publikuar një foto ku tregon se ka veshur trikon e bashkëshortit të saj Edurat Grishaj.

Ndërkaq krahas shkruan: Si bëhet ai varianti që mund të ta shohin të gjithë foton përveç atij që i ke vjedh trikon?

Pas kësaj nuk ka munguar as komenti epik i regjisorit Eduart Grishaj.

“Nuk guxon robi me dal nga shtepia se të plaçkisin”, i kthehet ai./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Lajmet e fundit nga